Karta pamięci Angelbird CFexpress 512GB SE AV Pro Type B (1785MB/s)

ID: 23703

cena 749 zł
eRaty 60 x 15 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z opiekunem produktu
zapytaj o produkt lub cenę
Wersje i konfiguracje produktu
Karta pamięci Angelbird CFexpress 512GB SE AV Pro Type B (1785MB/s)
749 zł
dostępny od ręki
Zalecane akcesoria

Angelbird CFexpress 512GB SE AV Pro (1785MB/s)

Idealna karta CFexpress (typ B), żeby sprawdzić możliwości zapisu na najnowszych aparatach. Odpowiednia pojemność sprawdzi się w mniej wymagających produkcjach gdzie jedna karta wystarczy do zapisu całego dnia pracy.

Karty Cfexpress 2.0 typ B serii AV Pro zostały specjalnie zaprojektowane do niezawodnej i super wydajnej pracy z najnowszymi modelami kamer i aparatów cyfrowych ze szczególnym uwzględnieniem zapisu i odczytu zdjęć seryjnych w RAW. Karty dysponują ochroną przed przegrzewaniem aparatu i działają ze zmniejszonym poborem mocy. Karty Cfexpress SE w pełni korzystają z technologii Stable Stream™ i oferują swoim użytkownikom stałą prędkość zapisu na poziomie 800 Mb/s. 

Karty są kompatybilne z urządzeniami dysponującymi interfejsem Cfexpress 2.0 typ B i są to min Canon EOS-1D X Mark III, EOS C500 Mark II, EOS C300 Mark III i EOS R5, Nikon Z 7, Z 6 i D6 oraz Panasonic LUMIX DC- S1 i DC-S1R.

Seria produktów AV Pro jest przeznaczona dla profesjonalnych twórców i uwzględnia ich rzeczywiste potrzeby co do bezpieczeństwa danych, jakości transferu surowego materiału rejestrowanego w najwyższych rozdzielczościach.  Są objęte ochroną przed złymi warunkami atmosferycznymi, odporne na wstrząsy i promieniowanie rentgenowskie oraz są testowane pod kątem bezpiecznej pracy w temperaturach ekstremalnych od -25 ° C do 85 ° C.

Karty objęte są profesjonalną usługą odzyskiwania danych. Zamiast pobierania oprogramowania do odzyskiwania danych kartę można wysłać do Angelbird gdzie specjaliści ocenia problem i spróbują bezpiecznie odzyskać dane w laboratorium.

Angelbird Technologies to austriacka firma zajmująca się produkcją i rozwojem nowoczesnych technologii. Jest światowym producentem rozwiązań dedykowanych do bezpiecznego przechowywania danych. Karty pamięci oraz nośniki pamięci masowej przeznaczone dla profesjonalnych twórców to główne grupy produktowe na których skupia się obecnie Angelbird. 

Dewizą firmy jest dostarczanie produktów tylko najwyższej jakości o możliwie najlepszych parametrach transferu danych wzbogaconych innowacyjnymi rozwiązaniami. Technologie którymi może pochwalić się Angelbird to:

Stable Stream™ - ciągły stabilny transfer danych

Solid Connect™ - nowatorskie złącze 

Solid Stack™ - zabezpiecza dane przed skokami temperatury i trudnymi warunkami atmosferycznymi, zabezpiecza dane przy zmniejszonym poborze mocy

Procesor Y1 – specjalnie zaprojektowany do obsługi plików RAW i video o dużej rozdzielczości

 

Program odzyskiwania danych.

Angelbird oferuje swoim klientom darmowy program wsparcia w przypadku utraty danych. Firma ma udokumentowane doświadczenie w odzyskiwaniu danych i dołoży wszelkich starań aby uratować pliki na dowolnym nośniku Angelbird. Aby skorzystać ze wsparcia specjalistów Angelbird należy napisać  na rescue@angelbird.com podając numer seryjny swojego urządzenia oraz opisać problem. Pracownicy serwisu skontaktują się ze zgłaszającym oraz w razie konieczności poinstruują jak przekazać im bezpiecznie uszkodzone urządzenie.

 

Gwarancja

Produkty Angelbird objęte są 2 letnią ochroną gwarancyjną. Istnieje możliwość jej przedłużenia do 3 lat. W tym celu należy w okresie 30 dni od daty zakupu dokonać rejestracji na stronie producenta www.angelbird.com/registration/. Jeśli produkt nie zostanie zarejestrowany w tym czasie będzie go chronić typowy okres gwarancji dany dla naszego rynku.

Karta pamięci Angelbird CFexpress 512GB SE AV Pro Type B (1785MB/s) cena: 749 zł

dostępny od ręki
Czytnik
Etui i pokrowce
pojemność
512 GB
maksymalna prędkość odczytu
1785 MB / s
maksymalna prędkość zapisu
800 MB / s
stała prędkość odczytu
1785 MB / s
stała prędkość zapisu
800 MB / s
procesor
Y1 przeznaczony do obsługi surowych treści wideo i zdjęć
temperatura robocza
-10 ° C | 70 ° C
temperatura przechowywania
-20 ° C | 85 ° C
adaptacyjne zarządzanie energią pomaga wydłużyć żywotność baterii i wytrzymałość karty
zaawansowane zarządzanie temperaturą pomaga chronić kartę w przypadku przegrzania aparatu przy ciągłym zapisie
Karty są kompatybilne z urządzeniami dysponującymi interfejsem Cfexpress 2.0 typ B i są to min Canon EOS-1D X Mark III, EOS C500 Mark II, EOS C300 Mark III i EOS R5, Nikon Z 7, Z 6 i D6 oraz Panasonic LUMIX DC- S1 i DC-S1R.
  • Stała prędkość zapisu 800 MB/s: wspiera równomierną i ciągłą prędkość zapisu podczas całego nagrywania
  • Stable Stream™: zapewnia nieprzerwaną wydajność odczytu i zapisu
  • Super procesor Y2: oferują wyjątkową moc pomocną w tworzeniu filmów i zdjęć
  • Adaptacyjne zarządzanie energią poprawia czas pracy baterii aparatu
  • Zaawansowane zarządzanie temperaturą: chroni kartę przed przegrzaniem
  • 3-letnia ograniczona gwarancja: można ją otrzymać odwiedzając stronę Angelbird i aktywując produkt w ciągu 30 dni od zakupu
  • Usługa odzyskiwania danych, sprzętowa i programowa, świadczona przez Angelbird w Austrii

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?